piątek, 26 kwietnia 2013

Filmowe Kroniki Domowe - Friskies

Hej! :-)

Dzisiaj post konkursowy. Słyszeliście już o konkursie organizowanym przez Friskies? Projekt nazywa się Filmowe Kroniki Domowe i dotyczy oczywiście naszych ulubieńców. ;) 
(ach, wszystko się kręci wokół nich!)

Konkurs odbywa się na fanpage’u Friskies, gdzie internauci wysyłają rodzinne zdjęcia ze swoimi pupilami.
Z przesłanych zdjęć zostanie wybranych 100 najlepszych fotografii, a ich autorzy otrzymają niesamowite kamerki dla zwierząt.
Nagrodzeni uczestnicy wezmą udział w drugim etapie konkursu.
Z materiałów nagranych przez zwierzaki powstanie niezwykły film, który zostanie wyświetlony podczas eventu Friskies w jednym z nadmorskich kurortów.

Zachęcam Was do udziału w tej super zabawie, a nasz dzisiejszy post będzie zbiorem zdjęć archiwalnych, które odnalazłam dziś w czasie porządków w komputerze. Zdjęcia te nie znalazły się do tej pory na blogu, ponieważ albo nie pasowały tematycznie do danego posta, albo nie sa idealnie ostre, albo po prostu wydawały mi się zbyt banalne. ;) 
Łączę je z tematem Filmowych Kronik Domowych Friskies ponieważ świetnie oddają to, co koty mogłyby zarejestrować, gdyby miały możliwość skorzystać z kamerek. 
Myślę, że powstałoby nie lada kocie dzieło sztuki! ;-) 
3 komentarze:

  1. Wszystkie zdjęcia piękne, ale moje dwa ulubione to - Brunia w ruchu (wygląda jakby cały ciężar opierała na ogonie) i chyba Franek na komodzie z lampkami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne, a jaka cieplutka atmosfera u Was :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. przepiękne zdjęcia! Mi się podoba bardzo to z drewnianą łapką ;) słuchaj, jak weźmierz udział w tym konkursie, to możesz liczyć na moje głosy :D pozdrawiam i Ciebie i Twoich kociastych.

    OdpowiedzUsuń