czwartek, 17 maja 2012

Musisz zrobić coś istotnego i pilnego? Licz na kota!

Nadszedł czas sesji i na pewną chwilę robimy sobie przerwę od bloga. Chyba, że stanie się coś spektakularnego, na przykład Brunia przestanie gryźć moje nogi i ręce, to Was powiadomię, jednakże... wątpię. ;))) Postawiłam sobie za cel, że zdam wszystkie egzaminy przed wakacjami. Może się to jednak nie udać, gdyż z pomocą przyszli: Rozpraszacz Uwagi oraz Zasłaniacz Książek.

Dziś znów zrobiłam przemeblowanie, by mieć świeżość umysłu i chęć do nauki. Przygotowałam sobie stanowisko, które wyglądało tak. O, nawet Brunia wpasowała się w przestrzeń. Spojrzałam na Franka - siedział grzecznie na pufce i nic nie wskazywało na to, że ten Leniuch się ruszy. Panowała atmosfera spokoju i koncentracji.Niestety nie trwało to długo. Małemu Rozpraszaczowi uwagi znudziło się leżenie i urządził sobie polowanie na ptaki na moich książkach, biegał mi przed oczami i strącał swoim pobudzonym ogonem wszystko wokół...


Trzeba było odwrócić uwagę Rozpraszacza. Poszłam poszukać jakiejś atrakcyjnej myszki lub innej piłeczki. Wracam i co widzę...?Zasłaniacz Książek w akcji... I jak ja mam się uczyć, no powiedzcie? :D Szukanie wymówek wychodzi mi świetnie. Cóż, czas jednak przysiąść do książek. Opasła książka "Historia kina polskiego" czeka. Trzymajcie kciuki. 


6 komentarzy:

 1. Powodzenia w sesji i zdania wszystkich egzaminów w pierwszym terminie!
  A ja jestem na ostatnim roku i już mam strasznie dość studiów. Myślę że semestr zamknę przed wakacjami. Gorzej z pracą magisterską, którą najwcześniej bronić będę we wrześniu.... No ale co ja mam zrobić skoro skały i góry wzywają. A jeszcze Bemola trzeba głaskać. No jak widać mam ważniejsze* sprawy na głowie :P
  Pozdrawiam!


  *[(należy rozumieć przyjemniejsze)]

  OdpowiedzUsuń
 2. Kciuki będziemy trzymać, za to widać u was od razu, że jeszcze nie przystosowałaś grafika do grafika koteczków. Czas na naukę jest tylko wtedy gdy jaśniepaństwo akurat pójdą spać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kciuki są oczywiście :)! Chociaż coś wcześnie tę sesję zaczynacie, bo u nas jeszcze z 5 tygodni pomęczyć musimy (się) (ze) student/ów(ami), zanim sesja i przerwa wakacyjna od zajęć... Piękne zdjęcia. Prześliczne miejsce do nauki zrobiłaś, romantyczne i kotom w nim do twarzy :)... Bardzo ładnie zagospodarowują przestrzeń.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam - powodzenia - pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny blog, koty jeszcze fajniejsze ;) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń