piątek, 21 września 2012

Kalendarz Kocie Przemiany 2013!

Długo musieliśmy trzymać to w tajemnicy, ale już jest! A w zasadzie rozpoczyna się zbieranie chętnych na zakup Kalendarza Kocie Przemiany 2013!

Dlaczego o tym piszemy?
Ponieważ w tej edycji znalazła się bohaterka tego bloga - Brunia. :)))
Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany na pomoc kotom pod opieką fundacji KOTYlion. 

Na ratunek porzuconym to KOTYlionowy kalendarz pokazujący kocie, forumowe przemiany. Kociąt i kotów, których bez naszej pomocy być może dziś by nie było. A dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu wolontariuszy i Dobrych Ludzi są szczęśliwymi futrzakami. Większość znalazła już Swoje Domy i Kochających Dużych. Część jeszcze czeka, ale zdrowe i bezpieczne przebywają w domach tymczasowych, które uratowały im życie. To już trzeci kalendarz z tej serii. Poprzednie się spodobały, więc idziemy za ciosem.

Kalendarz A3 poziom, 14 stron (7 kart dwustronnie), kol. 4+4, lakier akrylowy matx2, kreda 200g, plecki – karton biały 275g, oprawa spiralna po długim boku
Cena 34 PLN + koszty wysyłki wg cennika Poczty Polskiej, przy zakupie min. 3 egz. - 30 PLN za szt. :ok:

koszty wysyłki - list polecony ekonomiczny w kopercie bąbelkowej, dodatkowe zabezpieczenie tekturką:
1 kalendarz - 6,10 PLN
2-3 kalendarze - 8,50 PLN

Podobnie jak w poprzednich edycjach wydruk będzie w nakładzie odpowiadającym zapotrzebowaniu. Stąd najpierw zbierane są zapisy, za jakieś 2-3 tygodnie będzie prośba o przedpłatę, potem zostanie zlecony wydruk. Tym razem wydruk może zająć do 3 tygodni, więc w listopadzie, najpóźniej w 1. części grudnia zostaną rozesłane cieplutkie kalendarze, tak żeby zdążyły pod choinki :)

Link do kart kalendarza w dużych powiększeniach: http://sdrv.ms/UUnJOx (po kliknięciu karty należy wybrać oryginal view u góry strony)

Aby zamówić kalendarz należy napisać na mail:  kocikalendarz@gmail.com

Serdecznie polecamy :)))

4 komentarze:

 1. Bardzo piękna inicjatywa :). Mam nadzieję, że przypomnisz bliżej grudnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Abigail, jest już link na allegro w razie czego - http://allegro.pl/show_item.php?item=2649010521 :) Jest tam także napisane, że wydruk zależy od ilości zgłoszeń, także warto wcześniej sobie "zaklepać", bo później może już nie być :( cytuję z aukcji: "WYSYŁKA będzie realizowana w 2. połowie listopada, ponieważ nakład wydruku uzależniamy od zainteresowania. Przez cały czas oczekiwania na kalendarz będziemy na bieżąco informować nt. postępów w realizacji przedsięwzięcia."

   Usuń
 2. Hmmm, a osobiście odebrać można? Bo ja w tym samym mieście co Ty ;) Chociaż tak czy siak zamówię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kalendarze będą do odebrania w Lecznicy w Tesco przy Pojezierskiej oraz gdzieś w centrum :)

   Usuń